Orange Studio

Aranżacje wnętrz, projekty domów i mieszkań, a także wizualizacje architektoniczne – to tylko część z usług jakie w swojej ofercie ma Orange Studio. Biuro projektowe tworzone przez pasjonatów architektury z Krakowa, które w każdy powierzony mu projekt angażuje się na 100%.

Z informacji o naszym biurze projektowy możemy powiedzieć, że założone zostało w 2008 roku w Krakowie. My sami zaś jesteśmy parą architektów, którzy codzienną pracę łączą z pasją i zamiłowaniem do architektury. Co wyróżnia Orange Studio? Z całą pewnością takie cechy jak oryginalność, indywidulane podejście, terminowość czy profesjonalizm. Dzięki takiemu podejściu w naszej dotychczasowej pracy nie napotkaliśmy sytuacji, gdzie nasz Klient nie byłby usatysfakcjonowany przygotowanym dla niego projektem.

Jeśli masz ochotę dokładniej przyjrzeć się naszej pracy i projektom serdecznie zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej (www.orangestudio.com.pl). Przeczytasz tam również więcej zarówno i nas jak i naszej ofercie. Zachęcamy także do kontaktu i współpracy z nami!

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Dane firmy:

  • Miejscowość: Kraków
  • Adres: ul. Konarskiego 8/3
  • Kod pocztowy: 30-049
  • Województwo: Małopolskie
  • Ocena:

    Ocena: 3.5/10 (43 głosów)

Statystyki: