krok dalej w IT

Zapewniamy najlepszych specjalistów IT i budujemy zespoły programistów w Polsce

Międzynarodowi

Zespoły nearshoringowe IT w Polsce dla klientów na całym świecie

Wszechstronni

Nasi anglojęzyczni, wysoce wykwalifikowani programiści IT zapewniają wsparcie w zakresie Backend, Frontend, Full stack i Mobile

Doświadczeni

Jesteśmy partnerem IT z ponad 30-letnim doświadczeniem i oddziałami w Polsce, Holandii i Belgii

#dlaklientów

Maandag® Poland specjalizuje się w IT i pomoże Twojej firmie się rozwinąć

Nasze polskie biuro znajduje się we Wrocławiu i to tu budujemy zespoły programistyczne w Polsce dla firm i start-upów na całym świecie. Jesteśmy tech-partnerem z ponad 30-letnim doświadczeniem i 48 oddziałami w Holandii, Belgii i Polsce.

Nasi programiści wspierają naszych klientów zdalnie w zakresie backendu, frontendu, full stack, testowaniu i technologii mobilnych.

Wrocław jest również siedzibą naszego wewnętrznego software house’u, który pomaga przedsiębiorstwom w transformacji cyfrowej, a start-upom w przekuciu pomysłu w realny produkt.

#onas

Jesteśmy Maandag® Poland

Jesteśmy częścią holenderskiej grupy Maandag®, którą tworzy 48 oddziałów zlokalizowanych w Holandii, Belgii i Polsce. Ponad 4000 pracowników zapewnia profesjonalne i innowacyjne podejście biznesowe oraz podejmuje wyzwanie takiego kształtowania rynku pracy, aby jak najtrafniej dopasować właściwego kandydata do konkretnego klienta.