o Maandag®

Jesteśmy Maandag®

W Maandag® – (co w języku polskim oznacza poniedziałek) – każdego dnia ciężko pracujemy, by połączyć ludzi z taką pracą, która nie tylko sprawi im przyjemność na początku, ale pozostanie przyjemna wraz z upływem czasu. Pracą, która odpowiada ich zdolnościom, ambicjom oraz zainteresowaniom. Pracą, która pozwala wykorzystywać i rozwijać ich talenty i która zapewnia im odpowiednią dawkę wyzwań oraz różnorodności. My natomiast zapewniamy przyjazne, społecznie zaangażowane oraz sprzyjające integracji środowisko tej pracy. Uważamy, że tylko w takich warunkach pracownicy zachowują świeżość i energię każdego kolejnego dnia. Cieszą się na nowe wyzwania, a te, które już podjęli, doprowadzają do końca. Każda osoba związana z Maandag® cieszy się na nadchodzący poniedziałek.

Maandag® w liczbach

4,000

zatrudnionych pracowników

30

lat doświadczenia

48

branż

17

miast w całej Europie

#klienci

Świeża energia w Twojej firmie

Świeża energia w firmie. To coś, co nasi pracownicy uwielbiają. Dlatego cieszą się na każdy kolejny dzień w pracy, a ich entuzjazm i umiejętności są wartością dodaną do realizacji celów zawodowych. Dokładnie tak samo będą pracować dla Twojej firmy.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, by jak najtrafniej połączyć pracownika i pracodawcę. Dopasowanie odbywa się pod kątem umiejętności, nastawienia, talentu oraz potrzeb klienta. Gdy dopasowanie jest trafne, wszyscy są zadowoleni.

#pracownicy

Nasi specjaliści

W Maandag® jesteśmy ambitni, przedsiębiorczy, proaktywni i wytrwali. Nasi kandydaci zawsze cieszą się na kolejny poniedziałek. Dlatego nazwa naszej firmy to Maandag®, co w języku polskim oznacza poniedziałek. Chętnie wychodzimy naprzeciw nowym doświadczeniom i wyzwaniom, zarówno indywidualnie, jak zespołowo.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Skontaktuj się z nami