it contracting

 • Rozumiemy Twoje wyzwania w obszarze IT
 • Jasny proces rekrutacji i jedna osoba kontaktowa z ramienia Maandag®
 • W ciągu 5 dni przedstawiamy najlepszych specjalistów IT

Nasi programiści będą wspierać Twoją firmę

 • IT contracting to elastyczna forma zatrudnienia.
 • Korzystasz z usług pojedynczego, wykwalifikowanego konsultanta, który realizuje zdalnie Twój krótko- lub długoterminowy projekt.
 • Do Twojej dyspozycji są inżynierowie backendowi, frontendowi, liderzy projektu, testerzy i scrum masterzy.
 • W zależności od potrzeb możesz sukcesywnie poszerzać swój zespół o kolejnych dwóch, trzech lub więcej deweloperów.
 • Bez zbędnych formalmości, bez czasochłonnych procedur związanych z zatrudnianiem.
 • Pracujemy w systemie time&material (rozliczanie godzinowe).
 • Elastyczność –  miesięczny okres wypowiedzenia.
 • Dogodna lokalizacja – Wrocław (700 tysięcy mieszkańców) jest położony między Pragą, Warszawą a Berlinem.
 • Ta sama strefa czasowa, co w Europie zachodniej.

Rozumiemy Twoje wyzwania w obszarze IT

Dzięki znajomości najnowszych trendów i technologii, jesteśmy w stanie znaleźć takiego specjalistę, który poradzi sobie z każdym zagadnieniem IT w Twojej firmie.

Dzięki naszej bazie zapewniamy programistów, którzy wzmocnią Twój zespół. Budujemy kompletne zespoły, które zajmują się całościową realizacją projektu.

Przejrzysty proces rekrutacji dzięki jednej osobie kontaktowej

Najlepsze dopasowanie rozpoczyna się od rozmowy na temat Twoich potrzeb i oczekiwań. Gdy już ustalimy, kto jest potrzebny, by rozwiązać Twój problem IT, wyznaczamy dalszą ścieżkę postępowania, aby znaleźć odpowiedniego specjalistę. Twoim kontaktem zawsze jest jeden Account Manager, znający branżę IT od podstaw.

Pierwszych kandydatów dostarczamy w ciągu 5 dni

Rozumiemy, że sektor IT jest niezwykle dynamiczny. Jesteśmy gotowi zapoznać się z Twoimi oczekiwaniami. Dostarczamy pierwsze profile kandydatów już w ciągu 5 dni. Jest to możliwe dzięki ogromnej bazie IT, obszernemu doświadczeniu w realizacji projektów dla firm z różnych dziedzin, a także zaangażowaniu naszych rekruterów oraz krótkiemu procesowi rekrutacji.

Czy jesteś gotów powiększyć z nami swój zespół?

Maandag® Poland specjalizuje się w contractingu IT, delegując do Twojej firmy zewnętrznych deweloperów. Koncentrujemy się na najlepszych kandydatach na polskim rynku. To pozwala nam realizować najbardziej skomplikowane projekty. Nasi specjaliści pracują dla naszych klientów w każdym możliwym sektorze i w ten sposób mają udział w rozwoju ich przedsiębiorstw.

Nasze rozwiązania dla Ciebie

Wiemy, że proces rekrutacyjny jest czasochłonny. Zajmiemy się znalezieniem odpowiedniego kandydata, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom, a także zapewnimy pełne wsparcie w sprawach formalno-administracyjnych.

Nasz proces selekcji kandydatów jest bezpłatny i dokładamy wszelkich starań, by tak dopasować pracownika do powierzonego projektu, aby pracował z pasją i zaangażowaniem. Nie pobieramy żadnych kosztów do momentu, gdy zdecydujesz się na zatrudnienie jednego z naszych kandydatów.

3 kroki, by zbudować Twój zespół z Maandag® Poland

Zapoznanie i call video

Po pierwsze, przedyskutujemy Twoje biznesowe potrzeby. Następnie, w przejrzysty sposób, ustalimy Twoje wymagania i przygotujemy szczegółową ofertę. W celu zapewnienia dyskrecji możemy podpisać umowę poufności (NDA). Zachęcamy również do odwiedzenia naszego biura i poznania obecnych zespołów IT.

Decyzja o wyborze kandydatów i dopełnienie formalności

Zazwyczaj w ciągu kilku dni wybierzemy najlepszych specjalistów IT i przedstawimy Ci ich profile. Interview z kandydatem może odbyć się w formie video. W momencie, gdy zdecydujesz się na kandydata/ów, ustalamy szczegóły współpracy i dopełniamy formalności.

Skalowanie i rozszerzanie Twojego zespołu

Jeżeli jesteś zadowolony z pierwszego kontraktora IT, możesz rozszerzać swój zespół o kolejnych. Zespół możesz zwiększać lub zmniejszać w zależności od Twoich aktualnych wymagań i potrzeb. Istnieje też opcja przeniesienia zespołu do Twojej nowej spółki którą pomożemy Ci założyć.